Reklama

Sprawozdanie wójta

Opublikowano:
Autor:

Sprawozdanie wójta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas ostatniej sesji Rady Gminy w Zarszynie wójt Andrzej Betlej przedstawił sprawozdanie ze swojej działalności.

Sesja miała miejsce 22 grudnia w Urzędzie Gminy w Zarszynie.

W listopadzie włodarz gminy wziął udział w posiedzeniu Komitetu Monitorującego Regionalnego Programu Operacyjnego. Był również obecny na konferencji „Miasta województwa podkarpackiego. Perspektywy rozwoju”. Włączył się także w podsumowanie projektu „Natura 2000”. W Lesku wziął udział w konferencji organizowanej przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w sprawie rozwoju rolnictwa. Odbył także robocze spotkanie w sprawie fotowoltaiki. Natomiast w Rzeszowie uczestniczył w III Forum Gmin Karpackich. Spotkał się także z osobami odpowiedzialnymi za pisanie projektu do programu Polska-Białoruś-Ukraina.

- W grudniu uczestniczyłem w wystawie bożonarodzeniowej w Nowosielcach - mówił. - Mieliśmy uroczystą sesję rady gminy i wigilię organizowaną przez świetlicę środowiskową w Odrzechowej oraz jasełka w Zarszynie i w Długiem. Brałem także udział w posiedzeniu zarządu podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych - dodał.

Ponadto włodarz uczestniczył w ogólnopolskich konferencjach, warsztatach filmowych w sanockiej PWSZ, a także w szkoleniach i spotkaniach transgranicznych.

W czasie sesji wójt przedstawił informacje dotyczące pracy poszczególnych referatów UG.

Więcej w 52 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE