Reklama

Spóźniony obywatelski

Opublikowano:
Autor:

Spóźniony obywatelski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Budżet obywatelski w Sanoku ze sporym opóźnieniem i zmianami w regulaminie. W tym roku nie będzie możliwości głosowania internetowego. Nie zmieni się za to kwota, którą każda z siedmiu dzielnic będzie miała do zagospodarowania. Podobnie jak w ubiegłym roku będzie to 60 tysięcy złotych.

Procedura wdrożenia Budżetu Obywatelskiego 2019 w Sanoku według zapowiedzi Tadeusza Pióro, burmistrza Sanoka, ruszy w połowie przyszłego tygodnia.

- Faktycznie mamy lekkie opóźnienie wynikające z realizacji bieżących zadań, ale w najbliższych dniach na pewno zajmiemy się wdrażaniem budżetu obywatelskiego - zapewnił nas Tadeusz Pióro, burmistrz Sanoka. 

Budżet Obywatelski 2019 nadal będzie miał charakter dzielnicowy. Mieszkańcy będą mieli do zagospodarowania 420 tysięcy złotych do równego podziału na siedem sanockich dzielnic. Podobnie jak w ubiegłym roku głosowanie będzie ważne, jeśli do urn pójdzie minimum 5 procent mieszkańców danej dzielnicy.

W tym roku głosowanie, według zapowiedzi burmistrza, potrwa tydzień i będzie odbywało się jedynie stacjonarnie poprzez wypełnienie karty do głosowania. Punkty do głosowania będą zorganizowane w każdej dzielnicy Sanoka.

Więcej o tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego przeczytasz w najnowszym numerze Korso Gazety Sanockiej.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE