Reklama

Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami dziękuje za kolejny rok współpracy

Opublikowano:
Autor:

Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami dziękuje za kolejny rok współpracy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Koniec roku to czas na podsumowania, to również czas podziękowań za wszystko to co w roku kończącym dobrego wydarzyło się. Przyjmijcie za naszym pośrednictwem podziękowania od sanockiego STOnZ-u.

Kochani!

Zbliża się koniec roku, więc jest to doskonała okazja do podsumowania tego, co działo się w tym. Społeczne Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami pragnie podziękować wszystkim darczyńcom i miłośnikom zwierząt. Zostaliśmy wielokrotnie obdarowani karmą i prezentami dla naszych podopiecznych przez osoby prywatne, szkoły, firmy oraz sklepy.
Dzięki Wam mamy czym karmić nasze zwierzaki. Jak wiecie jesteśmy organizacją pożytku publicznego non profit więc utrzymujemy się tylko z 1% przy rozliczaniu deklaracji PIT. Pieniądze, które udaje się nam zaoszczędzić dzięki Waszej hojności zostały wykorzystane na sterylizację i kastrację kilkudziesięciu psów i kotów. Zwierzaki wymagające pomocy medycznej otrzymały ją. Nasi podopieczni w kojcach zostali zaszczepieni, odrobaczeni oraz zaopatrzeni w środki przeciwpchelne. Znaleźliśmy domy dla kilkudziesięciu psów i kotów oraz pomogliśmy tym właścicielom zwierzaków, których nie stać na wiele. Z całego serca dziękujemy też wolontariuszom przychodzącym do psiaków w naszym przytulisku to dzięki Wam wszystkim psiaki mogą radośnie pobiegać na spacerkach zamiast siedzieć w kojcach.

Udało się to wszystko dzięki nauczycielom oraz uczniom Szkół Podstawowych nr 1,2,6,7,8 w Sanoku oraz Szkole Podstawowej w Trepczy, szkołom średnim: Zespołowi Szkół nr 1 oraz 5 i w szczególności uczniom klasy 1 B z II Liceum Ogólnokształcącego Pani Basi Ostrowskiej, którzy na Mikołąjki klasowe zebrali 517,20 zł i wpłacili tę kwotę na nasze konto, sanockim przedszkolom, Państwowej Wyższej Szkole Państwowej oraz fundacjom współpracującym,organizatorom oraz darczyńcom Charytatywnej Kopaniny, firmie Pass - Poll, firmie Szybex, sklepowi zoologicznemu,,Cztery łapy" z ulicy Jana Pawła oraz wszystkim klientom, Pani Ani i jej rodzicom, którzy nie pierwszy raz bardzo szczodrze obdarowali nas karmą Dziękujemy za współpracę lekarzom weterynarii, Urzędowi Miasta Sanoka, wspaniałym Paniom z Urzędu Gminy Sanok, Policji i Straży Miejskiej. Pani Marzence Czerwińskiej z ,,Psiego Salonu" na ulicy Robotniczej za nieodpłatne kąpanie naszych psiaków.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do umożliwienia nam pomagania istotom bezbronnym i skrzywdzonym. Życzymy Wam Wszystkim zdrowego i radosnego Nowego Roku 2020.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE