Reklama

SPGK zakończyło prace

Opublikowano:
Autor:

SPGK zakończyło prace - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta w Sanoku przez lata ocieplany gazowo, w tym roku doczekał się podłączenia do sieci ciepłowniczej.

Przy ulicy Łaziennej od trzech tygodni prowadzone były prace związane z podłączeniem budynku urzędu miasta do sieci ciepłowniczej. Roboty przeprowadzało Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, przeznaczając na ten cel około 180 tysięcy złotych. Ale, jak zapowiada Jolanta Bałon-Skrabut, kierownik zakładu ciepłownictwa SPGK, to nie koniec prac.

- Skupiliśmy się na początku na najtrudniejszym odcinku z uwagi na duże uzbrojenia podziemne - wyjaśnia kierowniczka.

W dalszym etapie podłączona będzie istniejąca sieć ciepłownicza budynku przy ulicy Sobieskiego 14 do nowo powstałej. Dlatego prace posuną się wzdłuż ogródka jordanowskiego. W tym tygodniu część placu została już wyłączona.

Według wyjaśnień Jolanty Bałon-Skrabut z nowego przyłącza sieci ciepłowniczej mogą skorzystać też inne budynki zlokalizowane przy Rynku. W tej sprawie prowadzone były już wstępne rozmowy z Sanockim Przedsiębiorstwem Gospodarki Mieszkaniowej, administratorem części budynków komunalnych. Na pewno wiadomo, że zarządca jest zainteresowany ofertą przyłączenia do sieci ciepłowniczej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE