Reklama

Specjalna nagroda dla dzieci za trudy górskich wypraw w Bieszczadzkim Parku Narodowym

Opublikowano:
Autor:

Specjalna nagroda dla dzieci za trudy górskich wypraw w Bieszczadzkim Parku Narodowym - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci, które rozwiążą quiz na stronie internetowej Bieszczadzkiego Parku Narodowego, a następnie odwiedzą wybrane miejsce w Bieszczadzkim Parku Narodowym czeka specjalna nagroda!

Wszystkie dzieci odwiedzające Bieszczadzki Park Narodowy zapraszamy do wcześniejszego zapoznania się z dostępnym na naszej stronie internetowej panelem edukacyjnym pt.: „Odwiedź dzikie królestwo rysia Pędzelka”.

Nagrodą za trudy górskich wypraw i poznawanie ciekawych miejsc w Bieszczadzkim Parku Narodowym jest możliwość otrzymania Dyplomu pt.: „Przyjaciel Bieszczadzkiego Parku Narodowego”. Dyplom ten można zdobyć, rozwiązując quiz sprawdzający wiedzę w panelu internetowym. Następnie trzeba wydrukować arkusz, w którym jest miejsce na wpisanie odwiedzanego miejsca w Bieszczadzkim Parku Narodowym i przybicie pieczątki dostępnej w punkcie informacyjno-kasowym przy wejściu na wybrany szlak.

Po okazaniu arkusza w Muzeum Przyrodniczym BdPN w Ustrzykach Dolnych uczestnik otrzyma pamiątkowy Dyplom „Przyjaciel Bieszczadzkiego Parku Narodowego” oraz niespodziankę.

Źródło: BdPN

 

 

ZOBACZ TAKŻE:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE