Reklama

Słynny producent zainwestuje w Sanok!

Opublikowano:
Autor:

Słynny producent zainwestuje w Sanok! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wydział rozwoju miasta, postanowił wykorzystać fakt, że Sanok stał się popularny, również poza granicami naszego kraju dzięki serialowi Wataha, licznie oglądanego również w Anglii.

Na początku stycznia z Urzędem Miasta skontaktował się producent angielskiego popularnego serialu "EastEnders", który wyszedł z propozycją nakręcenia kilku scen do jednego ze swoich odcinków wspomnianego serialu - właśnie w Sanoku. Zaproponował on duże zasilenie budżetu miasta ale postawił też warunki. Głównym, ma być przez dwa dni kręcenia ujęć na ulicach Kościuszki i Jagiellońskiej ruch lewostronny.

Do naszego miasta już w maju zostaną sprowadzone dwa piętrowe angielskie autobusy. Mają one przejść testy czy zjazd z okopiska nie będzie groził przewróceniem się tego typu pojazdu. Jeżeli testy i produkcja się powiedzie producent wyraził zainteresowanie naszym miastem pod kątem swojego pełnometrażowego filmu. W związku z tym, poszukiwani będą statyści - posiadacze samochodów z kierownicą umiejscowioną po prawej stronie. Mile widziane będzie również doświadczenie w poruszaniu się lewą stroną ulicy. Wszyscy, którzy władają językiem angielskim w stopniu komunikatywnym również mogą liczyć na współpracę, będą potrzebni do odgrywania roli przechodniów. 

EastEnders – brytyjski serial telewizyjny, produkowany i nadawany przez stację BBC One od 19 lutego 1985. 
Bohaterami serialu są mieszkańcy fikcyjnego Albert Square, położonego we wschodniej części Londynu. Twórcami serialu byli Tony Holland oraz Julia Smith. EastEnders należy do jednej z najczęściej oglądanych oper mydlanych w Anglii. Zdobył m.in. pięć nagród przyznawanych przez BAFTA.

130 odcinków tego serialu zakupiła w 2000 Telewizja Polska. Odcinki emitowano pod oryginalnym tytułem od 27 marca 2000 do 22 września 2000 na antenie TVP Regionalna

Więcej informacji niebawem.

AKTUALIZACJA: 

Wszystkich, którzy ucieszyli się poważną inwestycją znanego producenta musimy niestety zmartwić. To był żart z okazji prima aprilis.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE