Reklama

Służby Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych po raz kolejny oddały krew - dar życia

Opublikowano:
Autor:

Służby Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych po raz kolejny oddały krew - dar życia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W odpowiedzi na apel Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Sanoku, funkcjonariusze i pracownicy tutejszej jednostki penitencjarnej nie pozostali obojętni i po raz kolejny udowodnili, że w trudnych chwilach można na nich polegać.

Czas wakacji to okres wzmożonych wyjazdów turystycznych i równocześnie czas, kiedy wypadków komunikacyjnych jest najwięcej. Punkty krwiodawstwa w takich momentach pracują na maksymalnych obrotach, a krwi pomimo dużego postępu w medycynie wciąż nie da się niczym zastąpić. Dlatego tak ważna jest ludzka pomoc i solidarność w takich chwilach.

W związku z sytuacją epidemiczną na terenie naszego kraju, liczba chętnych do oddawania tego cennego daru w ostatnim czasie zmalała. Aby sprostać niedoborom krwi w placówkach medycznych postanowiliśmy zoorganizować akcję wśród załogi mojej jednostki włączając do tego inne służby mundurowe. Cieszę się że apel mój nie pozostał obojętny, ponieważ zebraliśmy 16 litrów tego cennego płynu. Dziękuje również tym wszystkim którzy przyłączyli się do naszej akcji. Zapraszam za rok!

- podkreśla Dyrektor Zakładu Karnego w Uhercach Mineralnych ppłk Mariusz Kocaj

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE