Reklama

Sesyjny konkurs piękności

Opublikowano:
Autor:

Sesyjny konkurs piękności - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolejna sesja w powiecie i kolejna ostra wymiana zdań. Tematem spornym okazał się jeden z punktów obrad – wybór komisji do przeprowadzenia konkursu na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Sanoku.

Bogdan Struś, radny powiatu, podczas swojego wystąpienia poinformował, że komisja zdrowia nie może opiniować projektu uchwały ze względu na jego niekompletność.

– W projekcie nie ma danych osobowych, które stanowią meritum, dlatego nie uznaliśmy się kompetentni do omawiania tej uchwały – uzasadnia Struś. – Podczas dyskusji w trakcie posiedzenia wyraziliśmy zaniepokojenie faktem, że jedno z istotnych działań dotyczących wyboru dyrektora szpitala i komisji konkursowej odbyło się poza komisją zdrowia. Dopiero w tej chwili zostaliśmy poinformowani o poszczególnych kandydatach. Nie chcemy, by wybór komisji do wyłonienia dyrektora szpitala był swoistym konkursem piękności. Chcielibyśmy wcześniej poznać się z nimi. Wówczas moglibyśmy w sposób właściwy opiniować projekt uchwały.

Więcej w 27 numerze Korso Gazeta Sanocka

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE