Reklama

Serenadowe Kąciki w Lesku i Ustrzykach gotowe! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 10 lut 2019 10:03
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na oddziałach dziecięcych szpitali w Ustrzykach Dolnych i Leska powstały piękne, kolorowe serenadowe kąciki zabaw. Duża zabawka edukacyjna, mebelki w ciepłej, żółtej barwie oraz wiele zabawek i materiałów dydaktycznych. To finał akcji Serenada Dla Dzieci, organizowanej przez Spółdzielczą Mleczarnię Spomlek.

 Do tegorocznej edycji zgłosiło się aż 18 placówek medycznych z całej Polski, zarekomendowanych przez pracowników i dostawców Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Przez cały miesiąc internauci mogli głosować na wybrane przez siebie szpitale i przychodnie. A było o co walczyć! Na sześć placówek z największą ilością głosów czekały bowiem wyjątkowe kąciki zabaw dla dzieci od Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. 

W sumie w głosowaniu oddano aż 198 tysięcy 651 głosów.

Szpital w Ustrzykach zdobył: 29 tyś 106 głosów, natomiast Szpital w Lesku : 28 tyś 747 głosów.

 

Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się wygrać "serenadowy kącik" dla naszego oddziału dziecięcego. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie ogromne zaangażowanie wszystkich, którzy oddali swoje głosy na nasz Szpital, gdyby nie Wasz czas poświęcony na promocję akcji wśród rodziny i znajomych, setki udostępnień na swoich profilach w social mediach i ciągłe zachęcanie do głosowania. Z całego serca dziękuję - jesteście wielcy! - z radością mówi dyrektor Szpitala w Lesku Robert Płaziak. 

 

A oto laureaci tegorocznej edycji:

  1. Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie 
  2. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie
  3. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych
  4. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku
  5. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim
  6. Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy Sp.j. w Brusach

 

Mimo zimowej aury za oknem, emocje, które towarzyszyły wszystkim w ostatnich dniach głosowania były nie do opisania. Ilość oddanych głosów przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Cudowne jest to, że mieszkańcy poszczególnych miejscowości nie tylko oddawali głosy, ale sami zaangażowali się w promocję akcji, zapraszając do głosowania swoje rodziny i znajomych m.in. za pośrednictwem  różnych kanałów social media. Nie ma wątpliwości, że tak piękny finał naszej akcji nie byłby możliwy bez ich wsparcia i wielkiego serca.

podkreśla Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

 

Doczekaliśmy się pięknego finału akcji. Jestem pod wrażeniem ogromnego zaangażowania pracowników zgłoszonych placówek zdrowotnych, jak również mieszkańców poszczególnych miejscowości. Niemal 200 tysięcy oddanych głosów na 18 placówek robi wrażenie i tylko utwierdza nas w przekonaniu, że nasza inicjatywa jest potrzebna. Nie spoczywamy na laurach i w naszych głowach już rodzą się kolejne pomysły związane z nową edycją. – podkreśla Edward Bajko, Prezes Zarządu Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

W "Serenadowym kąciku zabaw" na najmłodszych czeka duża zabawka zaprojektowana we współpracy z pedagogiem i psychologiem, dzięki której dzieci będą mogły rozwinąć swoją koncentrację i koordynację ruchową. Poza tym wnętrze wyposażone jest również w dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada, która nie tylko doskonale pobudza wyobraźnię, ale również dodaje energii do działania. Całość dopełnia duża ilość zabawek i materiałów edukacyjnych dla najmłodszych. 

Redakcja Korso sanockie była na otwarciu kącika w Szpitalu leskim, natomiast zdjęcia z otwarcia w Ustrzykach Dolnych publikujemy dzięki uprzejmości Pani Jolanty Tylendy - członka Rady Nadzorczej Spomlek. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z obu placówek.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE