Reklama

,,Serdeczne karteczki’’ dla brzozowskich policjantów [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzieci z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej w Haczowie wykonały „Serdeczne karteczki”. Są one dowodem wdzięczności dla służb ratowniczych za ich codzienną pracę, trud, poświecenie i niesienie pomocy, szczególnie w czasie pandemii. Kilka z nich zostało przekazanych brzozowskim policjantom.

Obecna sytuacja związana z epidemią dotyka każdego z nas. Od kilku miesięcy, codzienne obowiązki funkcjonariuszy nabrały zupełnie nowego znaczenia. W związku z obecną sytuacją, policjanci każdego dnia sprawdzają nie tylko miejsca pobytu osób objętych kwarantanną, ale starają się również nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Nie jest to łatwy czas zarówno dla mieszkańców, jak i dla funkcjonariuszy. Tym bardziej cieszą słowa uznania i podziękowania, które wpłynęły na ręce Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, od uczniów ze Szkoły Podstawowej w Haczowie.

Dzieci własnoręcznie wykonały prace plastyczne, które trafiły do osób pracujących w Policji, Staży Pożarnej i Pogotowiu Ratunkowym. Są one dowodem wdzięczności za ich codzienną pracę, trud, poświecenie i niesienie pomocy, szczególnie w tym trudnym czasie pandemii.

Policjanci bardzo dziękują dzieciom za pamięć i doceniają wysiłek włożony w przygotowanie karteczek.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE