Reklama

SANOK: Zadała niewygodne pytanie Marszałkowi Kuchcińskiemu na spotkaniu otwartym w Sanoku - Finał sprawy [VIDEO]

Opublikowano: pon, 4 lut 2019 15:38
Autor:

SANOK: Zadała niewygodne pytanie Marszałkowi Kuchcińskiemu na spotkaniu otwartym w Sanoku -  Finał sprawy [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wracamy do głośnej sprawy Pani Anny Grad-Mizgały, która po zadaniu pytania Marszałkowi Kuchcińskiemu została wylegitymowana. Przeczytajcie jak to się skończyło.

W dniu 26 maja 2018 roku, w Sanoku Ania Grad-Mizgała Rebeliantka Podkarpacka, na spotkaniu z Marszałkiem Sejmu RP Markiem Kuchcińskim chciała zadać pytanie na temat niepełnosprawnych, którzy protestowali wtedy w Sejmie . Mimo tego, że organizatorzy chcieli utrudnić zadawanie niewygodnych pytań, Annie to się udało. Po zakończonym spotkaniu, w drodze z innymi Rebeliantami do samochodu, policjanci z Sanoka wylegitymowali ją, tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś złożył zawiadomienie o popełnionym wykroczeniu. Na sposób przeprowadzenia czynności policjantów Anna złożyła zażalenie do Prokuratury Rejonowej w Sanoku. Prokuratorzy z Sanoka wyłączyli się z prowadzenia czynności i Prokuratura Okręgowa w Krośnie skierowała sprawę do rozpatrzenia przez Prokuraturę Rejonową w Brzozowie. Prokuratura w Brzozowie wydała postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa w tej sprawie. Na postanowienie prokuratury, pokrzywdzona złożyła zażalenie do Sądu Rejonowego w Sanoku. O ostatecznym rozstrzygnięciu w sanockim sądzie w dniu 30.01.2019 opowiada relacja video. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE