Reklama

SANOK: Włamania do baków samochodów i kradzieże paliwa - Złapano sprawców!

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Włamania do baków samochodów i kradzieże paliwa - Złapano sprawców! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje rozwiercali baki pojazdów i spuszczali z nich paliwo do własnych pojemników. Policja z Sanoka, podczas kontroli drogowej, zatrzymała dwójkę mężczyzn, odpowiedzialnych za przestępsto.

Początkiem czerwca, policjanci patrolujący Sanok, zatrzymali do kontroli drogowej citroena. W środku siedziało dwóch mężczyzn, którzy na widok funkcjonariuszy zaczęli się bardzo nerwowo zachowywać i nie potrafili udzielić odpowiedzi na proste pytania. Podczas kontroli zawartości bagażnika policjanci znaleźli kilka pojemników i wkrętarkę. Wszystkie sprzęty były przesiąknięte zapachem benzyny. Mężczyźni nie byli w stanie wytłumaczyć, w jakim celu przewożą ujawnione przedmioty.

Policjanci podejrzewali, że mężczyźni mogą mieć związek z włamaniami do baków samochodów i kradzieżami paliwa, do których doszło kilka tygodni wcześniej, na terenie Sanoka. Funkcjonariusze zatrzymali 26-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który kierował citroenem oraz  23-letniego pasażera, mieszkańca Gorlic. Podczas przesłuchania okazało, że mężczyźni rozwiercali baki samochodów, a następnie spuszczali z nich paliwo do zbiorników. Nie byli w stanie powiedzieć ile razy popełnili podobne przestępstwa i gdzie dokładnie. Sanoccy policjanci ustalili, że sprawcy włamywali się do pojazdów na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Za popełnienie tego przestępstwa kodeks przewiduje karę pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Jednak o wymiarze kary dla sprawców zdecyduje sąd. 

Sprawa ma charakter rozwojowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE