Reklama

SANOK: Wernisaż twórczości Bernadetty Stępień

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Wernisaż twórczości Bernadetty Stępień - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Sanoku, zaprasza na wernisaż malarstwa Bernadetty Stępień, który odbędzie się 27 kwietnia 2019 r. o godzinie 17.00

Bernadetta Stępień urodziła się w Krakowie. Studia na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych ukończyła w 1989. Zorganizowała kilkadziesiąt wystaw indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Na III Międzynarodowym Biennale Pasteli w Nowym Sączu w 2006 r. otrzymała nagrodę im. Jerzego Madeyskiego. Należy do Stowarzyszenia Pastelistów Polskich i do Krakowskiego Oddziału Związku Artystów Plastyków.  Tworzy obrazy olejne, akwarele i pastele. Jej ogromną pasją są pastele. Prowadziła lekcje pokazowe propagując tę technikę wśród uczniów. Była członkiem jury Ogólnopolskiego Biennale Pasteli dla uczniów gimnazjów i liceów sztuk plastycznych.

W 2013 r. była komisarzem Pleneru Malarstwa Pastelowego w Nowym Sączu. To jeden z elementów Festiwalu Pasteli w ramach Międzynarodowego Biennale Pasteli. Brali w nim udział artyści z wielu stron świata – Holandii, Danii, Izraela, Hiszpanii, Rosji, Ukrainy, Włoch i Polski.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE