Reklama

SANOK: Utrudnienia związane z wymianą sieci wodociągowej

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Utrudnienia związane z wymianą sieci wodociągowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji udostępnił informacje o utrudnieniach związanych z wymianą sieci wodociągowej w Sanoku.

Przerwa w dostawie wody ulica Rymanowska

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że ze względu na kontynuację prac związanych z wymianą sieci wodociągowej w ulicy Rymanowskiej w Sanoku, mogą wystąpić chwilowe przerwy w ciągłości dostawy wody oraz utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym. Planowany termin zakończenia prac 26.07.2019r.
Przerwy w dostawie wody będą dotyczyć ulicy Rymanowskiej na odcinku od Ronda Beksińskiego do skrzyżowania z ulicą Iwaszkiewicza.

 

Przerwa w dostawie wody Traugutta i ulice sąsiednie

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że ze względu na kontynuację prac związanych z wymianą sieci wodociągowej w ulicy Traugutta w Sanoku, mogą wystąpić chwilowe przerwy w ciągłości dostawy wody oraz utrudnienia w ruchu drogowym i pieszym. Planowany termin zakończenia prac 26.07.2019r.
Przerwy w dostawie wody będą dotyczyć ulicy Traugutta, Sadowa, Cegielniana, Langiewicza oraz ulic sąsiednich.

 

O ewentualnych zmianach planowanego terminu zakończenia prac oraz o przerwach w ciągłości dostawy wody mieszkańcy są na bieżąco informowani na stronie SPGK oraz poprzez aplikację BLISKO. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE