Reklama

Sanok: Utrudnienia w ruchu związane z wyścigiem kolarskim

Opublikowano:
Autor:

Sanok: Utrudnienia w ruchu związane z wyścigiem kolarskim - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jutro policjanci zabezpieczą przejazd uczestników Międzynarodowego wyścigu kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Największych utrudnień możemy się spodziewać w godzinach od 9.15 do 10.30. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczestników zawodów, ruch na kilku sanockich ulicach zostanie wstrzymany. Policjanci będą kierować na objazdy

29. Międzynarodowy Wyścig Kolarski "Solidarności" i Olimpijczyków rozpocznie się na sanockim Rynku. Uczestnicy zawodów przejadą następującymi ulicami: Rynek, Jagiellońska, Podgórze, Królowej Bony, Mickiewicza, Żwirki i Wigury, Rynek, Kościuszki, Rymanowska, Krakowska, Czerteż, Jurowce, Pakoszówka i dalej miejscowościami w kierunku Brzozowa.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa osobom uczestniczącym w wyścigu, niezbędne będzie wstrzymanie ruchu pojazdów na wymienionych ulicach. Policjanci będą wskazywać kierującym objazdy. Największych utrudnień możemy się spodziewać w godz. 9.15 do godz. 10.30. Po zakończeniu zawodów ruch będzie odbywał się bez zakłóceń.

Ponadto apelujemy do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę oraz do pieszych o bezpieczne poruszanie się po drogach. Przypominamy również rodzicom o właściwej opiece nad dziećmi, zwłaszcza podczas przejazdu uczestników wyścigu po głównych ulicach i drogach powiatu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE