Reklama

Sanok. Spotkanie ruchu Szymona Hołowni - Polska 2050

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środowe popołudnie w jednej z sanockich restauracji odbyło się po raz pierwszy w Sanoku spotkanie ruchu Szymona Hołowni - Polska 2050.

Miało ono luźny charakter informacyjno -sprawozdawczy. Spotkanie prowadził Tomasz Gankiewicz, jeden z wojewódzkich liderów wolontariatu ruchu Polska 2050, który jest równocześnie liderem powiatu sanockiego. Uczestniczyli w nim także liderzy wojewódzcy, dr Marcin Jurzysta, oraz Adam Bardziński
i współlider powiatu sanockiego, Bartosz Romanek. Zebrani dyskutowali w bardzo miłej atmosferze o tym, co udało się zrobić w czasie kampanii i po jej zakończeniu oraz o planach ruchu na przyszłość.


Ekipa Szymona Hołowni, bezpartyjnego kandydata na prezydenta, który w wyborach uzyskał poparcie blisko 3 milionów Polek i Polaków działała i nadal działa bardzo prężnie w sile 13,000 zarejestrowanych wolontariuszy w skali kraju zaangażowanych w wiele ciekawych, społecznych i charytatywnych inicjatyw organizacji robiąc dobrą robotę.

Ruch Polska 2050 jest obecnie rejestrowany w KRS i w piątek w samo południe Szymon Hołownia na konferencji prasowej opowiedział o nim więcej, o jego statucie, o planach na najbliższe miesiące, konkretnych działaniach, jakie ruch obywatelski zamierza podejmować, by zmieniać Polskę i mieć realny wpływ na jej kształtowanie. Wierzymy, że w miarę rozwoju ruchu Polska 2050 będzie on także rósł w siłę w powiatach: sanockim, leskim i bieszczadzkim.

Zapraszamy do kontaktu z liderami powiatu sanockiego: Tomaszem Gankiewiczem i Bartoszem Romankiem, jeśli jesteście zainteresowani dołączeniem do tej inicjatywy, niosącej nadzieję na różnorodną, aczkolwiek sprawiedliwą Polskę na pokolenie, nie kadencję. Zachęcamy także do dołączenia do grupy na Facebooku - POLSKA 2050 - powiat sanocki.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE