Reklama

SANOK: Remonty dróg i utrudnienia

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Remonty dróg i utrudnienia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z rozpoczęciem prac remontowych oraz przebudową dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych na terenie Sanoka, które skumulowały się w okresie wakacyjnym, powstaną znaczne utrudnienia w ruchu na terenie całego miasta.

Jeszcze w czerwcu zostanie zorganizowane  spotkanie koordynacyjne Inwestorów, Zarządców Dróg, Wykonawców w celu omówienia organizacji ruchu w czasie trwania inwestycji, poprawy bezpieczeństwa, sposobu powiadamiania mieszkańców i użytkowników dróg o utrudnieniach – informuje burmistrz Tomasz Matuszewski. – Zdaję sobie sprawę, jak poważnym utrudnieniem dla mieszkańców są remonty ulic i chodników. Wszyscy czekaliśmy na poprawę infrastruktury drogowej, z radością przyjmowaliśmy informacje o zielonym świetle dla tych  inwestycji, a teraz musimy uzbroić się w cierpliwość.

Prace budowlane obejmują już ulice: ul. Krakowską i Rymanowską,  na których trwają remonty nawierzchni chodników i jezdni, realizowane przez GDDKiA Odział Rzeszów. Wykonawcą jest firma Strabag Sp. z o.o., telefon: 17 864 21 92

Rozpoczęła się również przebudowa ul. Traugutta na odcinku od skrzyżowania ul. II Pułku Strzelców Podhalańskich do skrzyżowania z ul. Białogórską, realizowana przez Powiat Sanocki. Wykonawcą inwestycji jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku,  tel. 13 463 07 95.

Na początku lipca rozpocznie się przebudowa ul. Piastowskiej i Pomorskiej na odcinku od ul. Okulickiego do ul. Kalinowej, prace realizowane będą przez Gminę Miasta Sanoka, tel. 13 46 52 834Wykonawcą inwestycji będzie: Strabag Sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, tel.: 17 864 21 92.

W związku z budową obwodnicy również występują utrudnienia w ruchu na drogach:

– ul. Krakowska – skrzyżowanie z drogą wojewódzką w kierunku Rzeszowa, ul. Lipińskiego, gdzie powstają nowe skrzyżowania (ronda) z budowaną obwodnicą;

– ul. Okulickiego, ul. Konopnickiej, ul. Stróżowskiej, ul. Działkowa w miejscach budowy wiaduktów drogowych;

– ul. Dworcowa i ul. Lipińskiego, gdzie prowadzone są prace remontowe nawierzchni chodników i jezdni.

Inwestorem tej inwestycji jest GDDKiA Odział Rzeszów, tel. 17 853 40 71,  a wykonawcą robót jest firma Max Bögl Polska sp. z o.o., tel. (przez Inżyniera Kontraktu) – 13 49 30 943.

 

Materiały prasowe UM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE