Reklama

Reklama

Sanok: Rekrutacja na studia w roku 2020/2021

Opublikowano: wt, 25 sie 2020 08:00
Autor:

Sanok: Rekrutacja na studia w roku 2020/2021 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne w roku akademickim 2020/2021

Reklama

I ETAP REKRUTACJI

Rejestracja elektroniczna:

  1. osoba zakłada w systemie jedno, indywidualne konto, w którym przekazuje wymagane przez Uczelnię dane osobowe oraz dane teleadresowe, postępuje zgodnie ze wskazówkami wynikającymi z elektronicznej rekrutacji oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego; przy dokonywaniu rejestracji kandydat może zaznaczyć więcej niż jeden kierunek studiów na który chce być rekrutowany; w tym przypadku uzupełnia formularz rekrutacyjny na każdy kierunek z osobna,
  2. w trakcie rejestracji kandydat umieszcza swoje zdjęcie cyfrowe,
  3. kandydat dokonuje opłaty za przeprowadzenie rekrutacji w wysokości 85 zł.

Kandydat w zależności na jaki kierunek/stopień studiów dokonuje rekrutacji elektronicznej zobowiązany jest załączyć w elektronicznym systemie rekrutacyjnym:

Skany załączanych dokumentów takich jak: dyplom, suplement do dyplomu, świadectwo dojrzałości i inne powinny być kompletne tj. zawierać wszystkie strony danego dokumentu. 

 

1.  studia I stopnia oraz studia jednolite magisterskie:

  • skan świadectwa dojrzałości,
  • skan dowodu opłaty rekrutacyjnej w wysokości 85 zł. Kandydaci składający podanie na więcej niż jeden kierunek wnoszą opłatę rekrutacyjną na pierwszy kierunek w wysokości 100 % kwoty, na kolejne kierunki opłaty nie wnoszą (nr konta bankowego na opłatę rekrutacyjną: 31 1020 4391 0000 6402 0117 5421),
  • kandydaci na studia niestacjonarne na kierunek pielęgniarstwo pomostowe składają dyplom uzyskania tytułu pielęgniarki oraz prawo wykonywania zawodu.

 

WIĘCEJ INFO!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.