Reklama

SANOK: Otwarcie Basenów zewnętrznych [FOTORELACJA]

Opublikowano: śr, 19 cze 2019 16:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj odbyło się otwarcie kompleksu basenów zewnętrznych Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku.

O godzinie 11.00 odbyło się uroczyste otwarcie długo wyczekiwanego kompleksu zewnętrznych basenów Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku. 

Z tej okazji przygotowano specjalną ofertę! Przez 3 dni – 19, 20 i 21 czerwca – wstęp na baseny będzie wolny (jednorazowo na basenie może przebywać 1000 osób). Wejściówki będą do odebrania przy kasach w holu Centrum Rehabilitacji i Sportu.

Wydarzenie zostało wpisane w kalendarz Dni Sanoka, których organizacja w tym roku po raz pierwszy będzie inna, niż dotychczas - jak zapowiada Burmistrz Miasta Sanoka. 

Wśród zaproszonych gości znajdowali się: posłowie Joanna Frydrych i Piotr Uruski, radny sejmiku województwa podkarpackiego Adam Drozd, starostowie Stanisław Chęć i Janusz Cecuła, burmistrzowie, wójtowie, radni Rady Miasta obecnej i poprzedniej kadencji, pracownicy instytucji miejskich i powiatowych.

Zakończył się ostatni etap realizacji największej sportowej inwestycji w mieście – o której mówiono przez lata i która dobrnęła do szczęśliwego finału, jednając sobie po drodze przychylność Ministerstwa Sportu i Turystyki, które wpisało ją na listę swoich inwestycji strategicznych.

Burmistrz Tomasz Matuszewski podziękował wszystkim, którzy przyczynili się do powstania inwestycji i – korzystając z okazji – rozdał „Złote Karty Sportowca” osobom, które w ubiegłym roku odnosili zwycięstwa, osiągając najlepsze wyniki w swoich dyscyplinach. Następnie posiadacze „Złotych Kart Sportowca” o dokonali symbolicznego przecięcia wstęgi.

Od dziś kompleks basenów Centrum Rehabilitacji i Sportu jest do dyspozycji mieszkańców.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE