Reklama

SANOK: Mężczyzna, który okradł bar na Sadowej zgłosił się dobrowolnie! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj (11 października) wieczorem opublikowaliśmy materiał video z monitoringu w osiedlowym barze, na którym ujawniono sprawcę kradzieży.

Właścicielka lokalu postanowiła upublicznić video, na którym nie można zidentyfikować sprawcy, po to, aby dać mu szansę na naprawienie szkody i polubowne załatwienie sprawy. Jest w posiadaniu lepszej jakości nagrania, na którym bez problemu da się zidentyfikować złodziejaszka, lecz tak jak obiecała, postanowiła poczekać do wtorku do godz. 20:00 ze złożeniem zawiadomienia na policję. 

Jak się okazuje, nie trzeba było czekać do wtorku. Matka 30-latka zadzwoniła do właścicielki i obiecała, że wyrówna wszystkie poniesione straty. Jak tłumaczyła właścicielce lokalu, mężczyzna jest chory i to nie pierwszy taki incydent w jego wykonaniu. Przeszukując jego kurtkę znalazła "garść" zwiniętych banknotów i powiązała ten fakt z opublikowanym na naszym portalu materiałem.

Jak się okazuje, warto dać ludziom szansę naprawić błędy. Zadowolona właścicielka lokalu podziękowała nam za nagłośnienie sprawy i utwierdziła się w przekonaniu, że warto mówić o takich sprawach, ku przestrodze dla innych amatorów tego typu "nocnych rozrywek". 

Młodzież często zapomina, że w mieście jest pełno kamer i jeśli nie z wewnętrznego monitoringu, to właśnie z takiego na innych, przylegających budynkach, skrzyżowaniach można uzyskać bardzo dobrej jakości materiał, który pozwala w 100%  zidentyfikować sprawcę. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE