Reklama

SANOK: Kandydat na burmistrza miasta Sanoka Tomasz Matuszewski na lodzie

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Kandydat na burmistrza miasta Sanoka Tomasz Matuszewski na lodzie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kampania przedwyborcza przybiera na sile. Najwięcej, jak do tej pory, kontrowersji wzbudza kandydatura Tomasz Matuszewskiego, którego urzędujący burmistrz w ubiegłą środę zwolnił z pełnienia obowiązków dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku.

Emocje jeszcze nie opadły. Zwolnienie z pracy przez burmistrza było na pewno dla pana szokiem.


- Rozwiązanie umowy, jak już wielokrotnie wspominałem, było dla mnie ogromnym zaskoczeniem. Wysłałem do burmistrza prośbę o uzasadnienie swojej decyzji, ze szczególnym wyjaśnieniem, jakie miał uwagi co do mojej pracy.


Czy burmistrz rozmawiał z panem osobiście o tej sprawie, czy po prostu poinformował tylko pana na piśmie?
 

- Zwolnienie z pracy otrzymałem od burmistrza w obecności jego prawnika z poleceniem natychmiastowego podpisania i odebrania. Nie było żadnych wyjaśnień ani możliwości innych uzgodnień.

Do kiedy była podpisana umowa na stanowisko dyrektora MOSiR-u i jak ocenia sytucję otoczenie Matuszweskiego dowiecie się czytając aktualny numer Korso Gazeta Sanocka. Ponadto na łamach portalu ukaże się wywiad z burmistrzem Taduszem Pióro, w którym opowie o sytuacji Tygodnika Sanockiego oraz odniesie się do swojego kontrkandydata Tomasza Matuszewskiego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE