Reklama

SANOK: Jeździł bez prawka i świateł dewastując inne pojazdy!

Opublikowano:
Autor:

SANOK: Jeździł bez prawka i świateł dewastując inne pojazdy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Sanoka, który kierował osobowym suzuki bez prawa jazdy i włączonych świateł. Mężczyzna uszkodził także wejście do budynku i lusterka w sześciu samochodach.

Policjanci Referatu Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali 23-latka, który wziął samochód należący do jego zmarłej babci i wraz z kolegą jeździł ulicami Sanoka. Mężczyzna jadąc ul. Piłsudskiego w stronę ul. Mickiewicza, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na chodnik i uderzył w filar mieszczący się przy wejściu do budynku „Domu Sokoła”.

Mężczyzna kontynuował swoją jazdę, po czym na ul. Szopena porzucił uszkodzony pojazd i pieszo szedł w stronę centrum miasta. Na ul. Lenatrowicza uszkodził lusterko w samochodzie, a obok Hotelu „Pod Trzema Różami” na parkingu dokonał uszkodzenia kolejnych dwóch pojazdów. Będąc w okolicach ul. Podgórze uszkodził lusterka w trzech innych samochodach. Łączna wartość strat jaką spowodował została oszacowana na kwotę ok. 6 tys. zł.

Mężczyzna usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Wkrótce odpowie za nie przed sądem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE