Reklama

SANOK: IX Ogólnopolskie Forum Przewodników Turystycznych

Opublikowano:
Autor:

SANOK: IX Ogólnopolskie Forum Przewodników Turystycznych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Forum zapowiada się bardzo ciekawie. Organizatorzy spodziewają się około 140 uczestników z całej Polski.

Nasz Oddział PTTK „Ziemia Sanocka” w Sanoku i działające przy nim Koło Przewodników PTTK w Sanoku są głównymi organizatorami tegorocznego Forum.Liczba uczestników jakiej możemy się spodziewać to około 140 osób.

 

Jest to impreza cykliczna, która każdego roku odbywa się w innym rejonie kraju. Konferencja ma charakter specjalistyczny i gromadzi uczestników wokół określonych zagadnień. Hasło przewodnie jakie zaproponowaliśmy to„NATURAlnie LAS – misja leśnika i przewodnika”.
Jest to już kolejna inicjatywa o zasięgu ogólnopolskim sanockich przewodników. W roku 2015 organizowaliśmy Ogólnopolską Pielgrzymkę Przewodników PTTK na Jasną Górę (ok. 1200 osób). W 2016 roku podjęliśmy się zorganizowania Ogólnopolskiego Rajdu Przewodników Turystycznych PTTK połączony z obchodami 80-lecia Zjazdu Ziem Górskich (ok. 350 osób). W 2017 roku zorganizowaliśmy Ogólnopolski Kurs Instruktorów Przewodnictwa (50 osób, w 2019 roku organizujemy kolejny).
 Pomimo, że bazę konferencji będzie stanowić Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, uroczyste rozpoczęcie oraz część wykładową tak ważnego wydarzenia zaplanowaliśmy w Auli (budynek E) Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku w dniu 8 lutego 2019 roku o godzinie 1230.

Każdorazowo dbamy o promocję naszego miasta i regionu. Rok 2019 to dziewięćdziesiąta rocznica zorganizowanej turystyki w Sanoku. Pragniemy pokazać uczestnikom Forum, przewodnikom turystycznym, osobom o wysokim poziomie świadomości turystycznej, krajoznawczej i znającym rynek tej branży, nasz Sanok w sposób jak najbardziej godny. Podkreślić jego walory i atrakcje. Jesteśmy przekonani, że będzie to znakomita okazja do kolejnej promocji Sanoka w szerokim gronie specjalistów z całego kraju kreujących ruch turystyczny.

 

Patronat medialny: 

         

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE