Reklama

SANOK: Brak ciepłej wody, prądu i kablówki na osiedlu Wójtostwo po uderzeniu pioruna [ZOBACZ UDERZENIE PIORUNA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

SANOK: Brak ciepłej wody, prądu i kablówki na osiedlu Wójtostwo po uderzeniu pioruna [ZOBACZ UDERZENIE PIORUNA] - Zdjęcie główne

foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiejszej nocy przez Sanok przeszła burza. Silne wyładowania atmosferyczne spowodowały liczne awarie prądu a co za tym idzie, również awarie telewizji kablowej, internetu oraz kotłowni.

Około godziny 4 nad ranem przez Sanok przeszła gwałtowna burza. Towarzyszyły jej silne wyładowania atmosferyczne. 

 

To uderzenie pioruna spowodowało przepięcie elektryczne, w wyniku którego ucierpiała dzielnica Wójtostwo. Część osób nie ma prądu, w mieszkaniach nie działa telewizja kablowa, a w kranie jest tylko zimna woda. Mieszkańcy, którzy mają garaże otwierane automatycznie, też nie mogli rano dostać się do swoich pojazdów. 

Pracownicy zakładu ciepłowniczego na Kiczurach w tej chwili próbują usunąć usterki. Na osiedlu również pojawili się pracownicy miejscowej kablówki. 

Brak ciepłej wody można zgłaszać pod numerem telefonu: 797 970 003 - Zakład Ciepłowniczy SPGK.

Wystąpienie awarii lub zakłóceń można zgłosić również osobiście w siedzibie Zakładu Ciepłowniczego przy ul. Kiczury 10.

 

Podczas zgłaszania zakłócenia, należy podać następujące informacje:

 

1.  Rodzaj zakłócenia (niedogrzewanie pomieszczeń, brak ciepłej wody  użytkowej itp.),

2. Miejsce wystąpienia zakłócenia (adres),

3. Nazwisko bądź nazwę zgłaszającego wraz z numerem telefonu lub adresem.

 

W trosce o właściwy poziom świadczonych usług wszystkie Państwa zgłoszenia pod powyższe numery są rejestrowane. Ponadto, w przypadku poważniejszych awarii

i spowodowanych tym dłuższych przerw w dostawie ciepła, pod podanymi numerami można uzyskać informację o przewidywanym terminie usunięcia awarii i wznowieniu dostarczania ciepła do Państwa obiektu.

 

Wszyscy pracownicy służb eksploatacyjnych Zakładu Ciepłowniczego posiadają udokumentowane kwalifikacje zawodowe w tym zakresie, oraz wieloletnie doświadczenie, gwarantujące szybkie i skuteczne usunięcie awarii, przy zachowaniu minimalnej uciążliwości tego procesu dla naszych Odbiorców i osób postronnych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy