Reklama

Reklama

SANOK: 160 tyś na zabezpieczenie osuwisk

Opublikowano: 16 września 2019 17:48
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sanok otrzymał pieniądze na wykonanie dokumentacji geologiczno-inżynierskiej niezbędnej dla zabezpieczenia trzech osuwisk: dwóch na zboczach Góry Parkowej i jednego na skarpie miejskiej usytuowanej poniżej pl. św. Jana przy Schodach Zamkowych. Łączna kwota to ponad 160 tys. zł.

Szczegółowe zadania:

Wykonanie dokumentacji geol. – inż. w ramach zadania pn. „Zabezpieczenie osuwiska usytuowanego na południowym zboczu Góry Parkowej przy ul. T. Kościuszki na dz. nr 28/6 w Sanoku” (47 232 zł);

Wykonanie dokumentacji geol. – inż. w ramach zadania pn. „Zabezpieczenie osuwiska usytuowanego na północnym zboczu Góry Parkowej powyżej Źródełka Chopina na dz. nr 28/6 w Sanoku” (75 768 zł);

Wykonanie dokumentacji geol. – inż. w ramach zadania pn. „Zabezpieczenie osuwiska usytuowanego na skarpie miejskiej poniżej placu św. Jana przy Schodach Zamkowych w Sanoku” (39 360 zł).

Środki, przyznane przez Wojewodę Podkarpackiego na podstawie decyzji Ministra Finansów, przeznaczone są na zadania realizowane w zakresie usuwania skutków osuwiskowych ziemi lub przeciwdziałania tym zdarzeniom.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.