Reklama

Sanoccy kibice hokeja kochają Tomasza Sowę! [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W pełnej konspiracji zamówili, a dzisiaj wręczyli koszulkę klubową STS Sanok nadwornemu fotografowi i najwierniejszemu kibicowi Tomaszowi Sowie.

Podczas dzisiejszego meczu hokeja na sanockiej Arenie, kibice drużyny Ciarko STS Sanok wręczyli uroczyście Tomaszowi Sowie, koszulkę klubową. Zapakowana była oczywiście w pomarańczowy papier, bo to jego ulubiony kolor. 
Koszulka oczywiście ma z tyłu napis "SOWA" a jej numer to 666

 

Niespodzianka się udała, a obdarzony Tomasz nie mógł z zaskoczenia wypowiedzieć słowa. Padło krótkie "Dziękuję bardzo" przez zaciśnięte ze wzruszenia gardło.  Szczęśliwy ubrał natychmiast swoją nową koszulkę i już dwie następne tercje stał dumnie w niej. 

Tomek jest najwierniejszym kibicem, a zarazem fotografem sanockiego hokeja. Jest zawsze, stoi wiernie w boksie zawodników i poluje swoim obiektywem na najlepsze momenty meczu. To dzięki niemu możemy wracać do chwil, jakie pamięta Arena. W tych zdjęciach jest magia, patrząc na nie, można poczuć emocje, które towarzyszyły wszystkim kibicom w momencie przyciśnięcia migawki jego aparatu. 

Każdy, kto kocha sanocki hokej, zna Tomka. Jego hasło zapraszające na mecz stało się już klasykiem, bo kto inny tak porwie tłumy pisząc "Turlamy berety".

Drogi Tomaszu serdecznie DZIĘKUJEMY za to, że jesteś heart

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE