Reklama

Sabała Bacała i Ortodox w PaniK

Opublikowano:
Autor:

Sabała Bacała i Ortodox w PaniK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Bieszczadzki Sztab WOŚP zaprasza na punkowy koncert do klubu PaniK w Sanoku, gdzie 13 stycznia wystąpi Sabała Bacała i Orthodox. Początek koncertu o godzinie 19. Dochód z imprezy zasili konto WOŚP.


Sabała Bacała to rzeszowski zespół grający melodyjny punk rock. Pierwsze demo wydali w 2009 roku. Na koncie mają dwie studyjne płyty "Urodzeni w PRLu" i "W końcu!" oraz obecność na kilku polskich i europejskich składankach.

Zagrali ponad 100 koncertów, występując obok takich grup jak: Dezerter, Apteka, The Analogs, Kabanos, Dick4Dick, Cf98, Cela Nr 3, Blade Loki, The Bill, The Dreadnoughts, Wasted i wielu innych.

Gościli na takich imprezach jak Cieszanów Rock Festiwal, Altefrest Pankowisko czy Rock Nad Sanem. Oprócz Sabały Bacały wystąpi dębicki Ortodox i zespół niespodzianka z Sanoka.

Koncert odbędzie się w ramach działań Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP w Klubie PaniK o godzinie 19.00. Cena biletu 10 zł plus zbiórka do puszek WOŚP.

Finał WOŚP Bieszczady odbędzie się 14 stycznia na rynku w Sanoku. Zaplanowano plenerowy koncert, podczas którego wystąpią m.in. Teleport (Sanok), Utopia (Krosno), 0% Normy (Rzeszów) i Hurrockaine (Katowice). Nie zabraknie tradycyjnego "światełka do nieba" oraz licytacji ze sceny. Gwiazda tegorocznego finału zostanie ogłoszona w najbliższych dniach.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE