Reklama

Ruszyła akcja "Prędkość". Noga z gazu

Opublikowano: sob, 16 lut 2019 09:21
Autor:

Ruszyła akcja "Prędkość". Noga z gazu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości PODKARPACIE. 16 i 17 lutego Policja przeprwowadzi ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Prędkość”. Ich celem jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i dbanie o bezpieczeństwo ruchu drogowego.

 

- Podczas akcji Policja jednocześnie zaktywizuje działania profilaktyczne i informacyjne, polegające między innymi na uświadamianiu kierującym, że przekraczanie dozwolonych prędkości zwiększa ryzyko śmierci i poważnych obrażeń.

Poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest ściśle związana z przestrzeganiem przez kierujących obowiązujących limitów prędkości, gdyż niedostosowanie się do tych ograniczeń generuje najwięcej groźnych w skutkach wypadków drogowych – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Z powodu nadmiernej prędkości na drogach giną nie tylko kierujący samochodami i pasażerowie, ale także piesi i rowerzyści.

Apelujemy do kierowców o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do obowiązujących przepisów oraz warunków panujących na drodze.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE