Reklama

Rozdajemy wejściówki na Polską Noc Kabaretową

Opublikowano:
Autor:

Rozdajemy wejściówki na Polską Noc Kabaretową - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do wygrania mamy pojedyncze bilety na Polską Noc Kabaretową, która zaplanowana jest na 22 kwietnia w Arenie Sanok.

Na scenie pojawią się: Kabaret Moralnego Niepokoju, Marcin Daniec, Ireneusz Krosny, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki oraz Igor Kwiatkowski.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie.

- Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez - zapewniają organizatorzy. - Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Niemal cztery godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu. Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski. Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju.

 

Co zrobić, aby wygrać bilet?

 

Wystarczy zebrać cztery kupony zamieszczane w Korso Gazecie Sanockiej i dostarczyć je do naszej redakcji, osobiście lub listownie do 12 marca do godziny 16. Wśród osób, które uzbierają komplet kuponów, wyłonimy zwycięzcę. Regulamin konkursu dostępny jest poniżej.

 

 

REGULAMIN KONKURSU

POLSKA NOC KABARETOWA

 

 

I. Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu „Polska Noc Kabaretowa” jest redakcja tygodnika Korso Gazety Sanockiej wydawanego przez Agencję Wydawniczo-Reklamową Korso sp z oo. z siedzibą przy ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec, zwany dalej „Organizatorem”.

 

2. Nad przebiegiem konkursu czuwa Komisja konkursowa, w skład której wchodzą: redaktor naczelny oraz dziennikarze Korso Gazety Sanockiej.

 

3. Informacje na temat konkursu dostępne będą w wydaniu papierowym tygodnika Korso Gazety Sanockiej oraz na stronie internetowej www.korsosanockie.pl i na profilach gazety w mediach społecznościowych.

 

4. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, która zgłosiła chęć wzięcia udziału w konkursie zgodnie z niniejszym Regulaminem, jednocześnie wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 

II. Zasady konkursu

1. Aby wziąć udział w Konkursie należy:

a) zebrać cztery oryginalne kupony zamieszczone w papierowym wydaniu Korso Gazety Sanockiej, które będą publikowane w wydaniach 15 i 22 lutego oraz 1 i 8 marca 2018 r.

b) dostarczyć kupony osobiście lub listownie do redakcji Korso Gazety Sanockiej do dnia 12 marca do godziny 16.

2. Wśród osób, które zgłoszą się z kompletem kuponów, wyłonimy zwycięzcę.

 

III. Nagrody

1. Nagrodami w konkursie są pojedyncze bilety na Polską Noc Kabaretową, która zaplanowana jest na 22 kwietnia 2018 r. w Arenie Sanok.

2. Odbiór nagrody możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00 w siedzibie redakcji tygodnia Korso Gazety Sanockiej do dnia 30 marca 2018 r. do godziny 12.00. Nagroda nie podlega zamianie na inną ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.

 

 

IV. Postanowienia końcowe

1. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na podanie imienia i nazwiska do publicznej wiadomości – w tygodniku Korso Gazecie Sanockiej, na stronie www.korsosanockie.pl oraz na stronie tygodnia w mediach społecznościowych.

 

2. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu.

 

3. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem przez osoby uczestniczące zgody na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych na potrzeby konkursu oraz w celach marketingowych organizatora/ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 r. Dz.U. Nr 133 poz.833 z póz. zm./.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE