Reklama

Robert Lewandowski dla I LO

Opublikowano:
Autor:

Robert Lewandowski dla I LO - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, przekazał swoje zdjęcie z autografem oraz koszulkę, w której występuje w bundeslidze na koncert charytatywny organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące w Sanoku.

Koncert odbędzie się 25 listopada w Sanockim Domu Kultury. To już coroczna tradycja „jedynki”. W tym roku obchodzić będą swój 10. jubileusz. Podczas imprezy, o godzinie 16:30 rozpocznie się aukcja. Otrzymane środki przeznaczone zostaną na grudniową, charytatywną Akcję Mikołaj organizowaną przez uczniów I LO. Wśród licytowanych przedmiotów do nabycia będzie cenny podarunek od zawodnika Reprezentacji Polski i Bayernu Monachium.

– Maciek Adamiak, nasz absolwent, który pracuje w telewizji polskiej skontaktował się z panem Robertem Lewandowskim – mówi Robert Rybka, dyrektor ILO. – Piłkarz początkowo przekazał na aukcję zdjęcie ze swoim autografem, ale gdy dowiedział się, że jest to tak szczytny cel, wówczas ofiarował nam jeszcze swoją koszulkę. Liczymy, że znajdą się osoby, które będą chciały te cenne podarki wylicytować.

Dyrektor Rybka dodał, że w organizację tegorocznego wydarzenia zaangażowało się wielu absolwentów liceum, dlatego będzie ono miało szczególny charakter. W koncercie weźmie udział m.in. Dominik Wania, muzyk – zdobywca dwóch Fryderyków z 2014 roku w kategorii jazzowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE