Reklama

Resort Sprawiedliwości Pomaga Bieszczadzkiemu Pogotowiu Ratunkowemu w Sanoku [FOTO]

Opublikowano: wt, 12 maj 2020 19:33
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od tych, którzy służą, dla tych którzy służą. Zakład Karny w Uhercach Mineralnych zorganizował zbiórkę wśród funkcjonariuszy i skazanych, podczas której zebrano 2533 zł.

Aby zapewnić prawidłowy tryb i komfort pracy ratownikom medycznym Bieszczadzkiego Pogotowia w tym szczególnym czasie za zebraną kwotę zakupiono 500 filtrów do masek pełnotwarzowych oraz środki higieniczne (ręczniki, mydła, płyny dezynfekcyjne).

Również w ramach spontanicznej akcji wśród funkcjonariuszy i pracowników Zakładu Karnego w Łupkowie ogłoszono zbiórkę pieniędzy z przeznaczeniem na zakup płynu do dezynfekcji osobistej i dezynfekcji środków transportu medycznego. W kilka dni zebrano 1800 zł., co pozwoliło na zakup 75 litrów wysokiej jakości płynu dezynfekcyjnego, który może służyć zarówno do ochrony osobistej jak i do podstawowego zabezpieczenia pojazdu przed koronawirusem.

Obydwie akcje wpisują się w działania Służby Więziennej w ramach projektu #ResortSprawiedliwościPomaga

Dyrekcja i pracownicy Bieszczadzkiego Pogotowia Ratunkowego serdecznie dziękują za przekazane wsparcie, które jest szczególnie ważne, gdyż pomoże zapewnić bezpieczeństwo pacjentom, ratownikom medycznym, ale również ich rodzinom, do których wracają po zakończonej służbie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE