Reklama

Remont drogi “Na Białą Górę”

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Gmina Sanok

Remont drogi “Na Białą Górę” - Zdjęcie główne

foto Gmina Sanok

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończono prace związane z realizacją inwestycji pn. „Remont drogi “Na Białą Górę” w miejscowości Trepcza oraz Międzybrodzie w km 0+000 – 2+000″.

Wykonanie zadania było możliwe dzięki dotacji celowej w wysokości 214 047,00 zł pozyskanej z budżetu państwa w ramach środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Całość inwestycji wyniosła 305 781,73 zł.

Zadanie polegało na odbudowie infrastruktury uszkodzonej w wyniku powodzi tj. na odtworzeniu i wzmocnieniu istniejącej nawierzchni bitumicznej nakładką asfaltową oraz odtworzeniu wymytych poboczy kruszywem łamanym. Wykonanie nowej nawierzchni w połączeniu z obsypaniem poboczy i wykonaniem innych robót towarzyszących spowodowało znaczną poprawę bezpieczeństwa zarówno w ruchu kołowym jak i pieszym. Długość wyremontowanego odcinka to 2000 m począwszy od granicy administracyjnej z Gminą Miasta Sanoka do budynków zlokalizowanych w miejscowości Międzybrodzie od strony „Białej Góry”.

“Wyremontowano kolejny odcinek drogi na terenie Gminy Sanok, a co za tym idzie, poczyniliśmy kolejny krok w rozwoju infrastruktury transportowej i poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na naszym terenie. To dla nas duża satysfakcja i sukces”- podkreśla Anna Hałas Wójt Gminy Sanok. 

 

Źródło: Gmina Sanok

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy