Reklama

Remont drogi gminnej w miejscowości Wola Michowa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UG Komańcza

Remont drogi gminnej w miejscowości Wola Michowa - Zdjęcie główne

foto UG Komańcza

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miejscowości Wola Michowa w gminie Komańcza, dobiegły końca prace przy remoncie drogi szutrowej prowadzącej do kilku gospodarstw domowych.

Remont drogi został zrealizowany ze środków funduszu sołeckiego oraz budżetu gminy Komańcza w ramach tzw. Dobrych praktyk. Fundusz sołectwa Wola Michowa obejmował przede wszystkim zadania z zakresu bieżących napraw dróg i zagospodarowania terenów zielonych. Wykoszono pobocza, a także place zabaw.

W ubiegłym roku urząd gminy pisemnie zwrócił się do sołtysów i rad sołeckich z propozycją, aby planowane fundusze sołeckie obejmowały przede wszystkim zadania z zakresu bieżących napraw dróg i zagospodarowania terenów zielonych (min. 65%). Wówczas z budżetu gminy wygospodarowane zostaną dodatkowe środki w wysokości 10 tysięcy złotych, celem realizacji inwestycji drogowych w ramach danego funduszu sołeckiego.

Urząd Gminy Komańcza

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy