Reklama

Regionalne Centrum Edukacji w Sanoku zostanie zmodernizowane

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Regionalne Centrum Edukacji w Sanoku zostanie zmodernizowane - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 8 czerwca władze Powiatu Sanockiego podpisały umowę z wykonawcą – firmą FBT Stalfred Szmyd Alfred z miejscowości Stróże Małe, która w piątek odbierze plac budowy i przystąpi do realizacji zadań.

Inwestycja ma na celu dostosowanie do obecnych potrzeb edukacyjnych i standardów placówki w zakresie kształcenia zawodowego. Zadanie obejmuje modernizację budynku dydaktycznego i pracowni zawodowych zlokalizowanych w budynku A przy ul. Stróżowskiej 16, modernizację hali z przeznaczeniem na archiwum przy ul. Stróżowskiej 15, budowę magazynów materiałowych oraz modernizację placów, dróg i parkingów wraz z zagospodarowaniem terenu ZS 3 oraz RCRE przy ul. Stróżowskiej 16.

 

– Inwestycja była bardzo potrzebna, od lat upominaliśmy się o przeprowadzenie remontu budynku A, który jako jedyny z obiektów należących do Regionalnego Centrum Rozwoju Edukacji nie został poddany termomodernizacji i przebudowie – mówi Wacław Żuchowski, dyrektor RCRE w Sanoku.
– Instalacje cieplne i elektryczne są już przestarzałe, a dziedziniec przed budynkiem jest bardzo zniszczony. Konieczna jest także przebudowa całej infrastruktury, która znajduje się pod ziemią. Obecnie, dzięki współpracy z Zarządem Powiatu Sanockiego i Radą Powiatu, udało się wreszcie sfinalizować nasze starania.

 

Prace zakończą się do 2023 roku. Wartość inwestycji wynosi 6 490 000,00 zł, z czego 5 000 000,00 zł stanowi dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy