Reklama

REGION: Pożar w Nowej Wsi. Służby miały utrudniony dojazd

Opublikowano:
Autor:

REGION: Pożar w Nowej Wsi. Służby miały utrudniony dojazd - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Jak informuje portal Krosno112 już po raz kolejny strażacy nie mogli dojechać samochodami gaśniczymi do jednego z budynków w Nowej Wsi, gdzie wybuchł pożar przewodu kominowego. Strażacy załadowali najpotrzebniejszy sprzęt do swojego mikrobusa i tylko w ten sposób przedostali się przez wąski most do miejsca pożaru.

- W dniu 07.11.2019r. o godz. 14:06 zostaliśmy zadysponowani do pożaru sadzy w kominie w budynku mieszkalnym w miejscowości Nowa Wieś. Ze względu na utrudniony dojazd do działań wyjechał samochód SLBus Renault Trafic - informują strażacy z OSP KSRG Dukla. Do miejsca pożaru nie dojechali również swoim ciężkim samochodem strażacy z JRG Krosno - zostali oni przewiezieni busem OSP KSRG Dukla.

 

Gmina Dukla zapowiedziała gruntowny remont mostu, który zostanie zrealizowany w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Projekt otrzymał pozytywną ocenę formalno - merytoryczną, uzyskując dofinansowanie w kwocie 721 845, 00 zł. Wartość inwestycji szacowana jest na 1 203 075,00 zł. Realizacja projektu pozwoli przede wszystkim na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców oraz osób przebywających na tym terenie.

 

 

red. fot. OSP KSRG Dukla, Krosno112.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE