Reklama

Radny Powiatu - Sebastian Niżnik interweniuje w sprawie drogi Załuż - Lesko

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Radny Powiatu - Sebastian Niżnik interweniuje w sprawie drogi Załuż - Lesko - Zdjęcie główne

foto Redakcja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Droga Załuż- Lesko jest w bardzo złym stanie technicznym. Dziury uniemożliwiają normalne z niej korzystanie. Na tej trasie zwiększył się znacznie ruch samochodowy. Obecny stan drogi stanowi realne zagrożenia dla pieszych i kierowców.

 Remont mostu oraz naprawa niektórych odcinków drogi miała miejsce jeszcze w kadencji 2010-2014. Niestety bardzo duże fragmenty drogi nadal są w fatalnym stanie.

 

Pomimo obietnic remontu składanych przez zarządzających powiatem sprawa nie znalazła pozytywnego rozstrzygnięcia. Wokół tematu remontu drogi Załuż - Lesko pojawiło się bardzo wiele niejasności. W związku z powyższym radny Sebastian Niżnik złożył interpelację, prosząc o dostarczenie kopii:

  1. Poświadczenia złożenia wniosku lub wniosków o remont czy przebudowę zniszczonych odcinków drogi Załuż – Lesko do Wojewody, Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego czy też Urzędu Marszałkowego w Rzeszowie?
  2. Korespondencję w sprawie ubiegania się o remont odcinków drogi powiatowej w Załużu z Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie.
  3. Treść kompletnego wniosku złożonego o remont drogi w Załużu do Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

O stanie drogi opowiada również Radny Powiatu Sanockiego - Tomasz Gankiewicz:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy