Reklama

Radni pytają

Opublikowano:
Autor:

Radni pytają - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ostatniej sesji radni miejscy w punkcie wolne wnioski i zapytania zadawali pytania dotyczące m. in. Kanalizacji deszczowej na Białej Górze, problemów z nadmiernym ruchem samochodów na skrzyżowaniu Traugutta i Jana Pawła czy budowy Bricomarche w miejscu niedawnego bazaru na Posadzie.

Jako pierwszy głos zabrał radny Adam Ryniak, który zwrócił się z prośbą o opracowanie koncepcji pozostałej części terenu przy ulicy Białogórskiej do 31 marca. Dzięki temu w kwietniu projekt można byłoby skierować do zaopiniowania na komisjach.

- Nic więcej nie dodaję, bo teren jest znany burmistrzowi i radnym - mówił. - Gdy koncepcja zostanie zaopiniowana, będziemy wiedzieli, na czym stoimy.

Drugi wniosek radnego dotyczył studni na Białej Górze. Adam Ryniak pytał o dalsze działania urzędu miasta odnośnie wykonania kanalizacji deszczowej przy wysepce deszczowej w pobliżu mostu na Białej Górze. Nadmienił, że 29 listopada ubiegłego roku Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie oraz Zarząd Zlewni Sanu z siedzibą w Przemyślu wydały wstępne warunki.

Jako drugi na sesji głos zabrał radny Ryszard Bętkowski. Jego zapytanie dotyczyło poruszanej już wcześniej kwestii dzikiego parkowania przy ulicy Kościuszki 6. Radny przypomniał, że wtedy poinformowano go, że palików ograniczających zatrzymywanie się samochodów w tym miejscu nie można wbić.

Więcej w 5 numerze Tygodnika Korso Gazeta Sanocka

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE