Puchar Polski w short-tracku za nami. Brawa dla zawodników UKS MOSIR Sanok [FOTO]

Wiadomości Pierwsze zawody w tym sezonie wypadły bardzo okazale. Wzięło w nich udział wielu zawodników z krajowej czołówki w wielu kategoriach wiekowych.

Oczywiście w imprezie na "Arenie Sanok" wystąpili także reprezentanci sanockiego UKS MOSIR Sanok.

Przeczytaj także:

W stawce 40 zawodniczek, juniorek kategorii D najwyżej uplasowała się Julia Kogut zajmując wysokie, szóste miejsce w wieloboju.

Maja Rocka była jedenasta, natomiast Patrycja Szałajko piętnasta. W juniorkach kat. C Zofia Zygmunt zajęła 21 pozycję.

Z kolei w kategorii open wśród kobiet Emma Mazur była dwunasta w wieloboju.

Wśród mężczyzn w tej samej kategorii Michał Pawłowski ukończył zmagania na jedenastej pozycji.

W ramach rywalizacji w kategorii juniorek F Aleksandra Szałajko zdobyła brązowy i dwa srebrne medale, a Oliwia Ratajewska sięgnęła po srebrny i dwa brązowe krążki.

W trakcie zawodów ustanowiono bardzo wiele rekordów życiowych. Warte podkreślenia, że jak na początek sezonu poziom rywalizacji był bardzo wysoki.

Sanoccy zawodnicy uzyskali wiele innych wartościowych wyników na poszczególnych dystansach.

W mocno obsadzonych kategoriach zdobywali bardzo dobre lokaty. Ósmy na 500 m był Michał Pawłowski, dziewiąta Emma Mazur na 1000 m (kat. open).

Szósta pozycja Julii Kogut na 1000 m w juniorkach kat. D też jest warta podkreślenia.

Gratulacje dla zawodników, którym życzymy sukcesów w dalszej części sezonu. Zaangażowanie w treningi i ciągły rozwój talentu zaprocentują w przyszłości.

Zawody były perfekcyjnie przygotowane i przeprowadzone, za co brawa należą się organizatorom, MOSIR Sanok i PZŁS - Polskiemu Związkowi Łyżwiarstwa Szybkiego.