Reklama

Przychodnie z Sanoka, Leska i Ustrzyk Dolnych walczą o kąciki zabaw

Opublikowano:
Autor:

Przychodnie z Sanoka, Leska i Ustrzyk Dolnych walczą o kąciki zabaw - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przychodnie zdrowia w Sanoku, Lesku i Ustrzykach Dolnych walczą o tworzenie i wyposażenie "serenadowych kącików zabaw" w konkursie organizowanym przez Mleczarnię Spomlek.

Celem organizatora jest edukowanie dzieci i wpajanie im świadomości zdrowego żywienia, uprawiania sportu i wdrażania potrzeby ruchu poprzez zabawę. Kąciki zabaw mają za zadanie umilanie im pobytu i czasu oczekiwania na konsultacje.

W każdym Kąciku Serenadowym na najmłodszych czekać będzie wyjątkowa, duża interaktywna zabawka, zaprojektowana w konsultacji z pedagogami oraz psychologami dziecięcymi. Zawiera cztery gry edukacyjne, które znakomicie rozwijają koordynację ruchową i koncentrację dzieci oraz pobudzają ich wyobraźnię. Dodatkowo każdy kącik wyposażony będzie w dziecięce mebelki w ciepłej żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada. Wszystko to po to, aby dzieci z przyjemnością przebywały w tym miejscu, bawiąc się i ucząc jednocześnie.

W Sanoku w konkursie bierze udział Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej przy ul. 800-lecia 26, w Lesku Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej przy ul. Kazimierza Wielkiego oraz w Ustrzykach Dolnych Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej przy ul. 29 Listopada 57.

Aby zagłosować na wybraną przychodnię, wystarczy wejść na stronę www.serenadadladzieci.com i oddać swój głos na wybraną placówkę. Głosowanie rozpoczęło się 21 listopada i potrwa do 21 grudnia. Głosować można codziennie. Pięć przychodni z największą liczbą głosów otrzyma w prezencie od Spółdzielczej Mleczarni Spomlek fantastyczny Kącik Serenadowy! Wyniki konkursu z listą nagrodzonych placówek zostaną opublikowane do 10 stycznia 2019 roku na stronie projektu. 

Mleczarnia Spomlek otworzyła już dziewięć wyjątkowych kącików edukacyjnych dla dzieci w przychodniach zdrowia, a następny może powstać w naszej okolicy!
 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE