Reklama

PRZEMYŚL: Zarzuty za posiadanie i udzielanie narkotyków

Opublikowano:
Autor:

PRZEMYŚL: Zarzuty za posiadanie i udzielanie narkotyków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dwa zawiniątka z marihuaną ujawnili przemyscy policjanci podczas interwencji podejmowanej w ubiegły wtorek (12.11.2019) wieczorem. Dwaj mieszkańcy Przemyśla usłyszeli już zarzuty w tej sprawie.

We wtorek, 12 listopada funkcjonariusze Wydziału Wywiadowczo-Interwencyjnego przemyskiej komendy interweniowali wobec trzech młodych mężczyzn, którzy siedzieli w zaparkowanym samochodzie. Podczas interwencji mężczyźni zaczęli się dziwnie zachowywać co wzbudziło u policjantów podejrzenia. Jak się okazało podejrzenia policjantów okazały się słuszne, gdyż w pojeździe znaleziono około 5 gramów suszu.

Susz został poddany badaniu testerem narkotyków, który potwierdziła, że była to marihuana. Wszystkich trzech mężczyzn zatrzymano. 
    
Dwóch z zatrzymanych mężczyzn usłyszało już w tej sprawie zarzuty. Pierwszy to 22-letni mieszkaniec Przemyśla usłyszał w tej sprawie zarzut posiadania środków odurzających za co grozi kara pozbawiania wolności do 3 lat. Natomiast drugi, 21-letni przemyślanin odpowie za posiadanie i udzielanie środków odurzających za co grozi kara pozbawienia wolności od roku do dziesięciu lat.  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE