Reklama

Przemyśl: Nocna akcja policjantów [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ubiegłej nocy, przemyscy policjanci prowadzili działania wymierzone w piratów drogowych pn. „Nocna Jazda”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na kierowców, którzy stwarzają zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W nocy przemyscy policjanci prowadzili działania pod nazwą „Nocna Jazda”. Działania te były wymierzone w piratów drogowych, którzy poprzez nadmierną prędkość, gromadzenie się nocami na parkingach w różnych częściach miasta, zakłócają spoczynek nocny mieszkańcom, a swoją brawurową jazdą stwarzają zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. 

W działaniach wzięli udział Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Wydziału Wywiadowczo Interwencyjnego przemyskiej komendy. Do głównych zadań policjantów należało:

  • kontrola stanu trzeźwości kierujących,
  • kontrola stanu technicznego pojazdu,  
  • kontrola legalności przewożonego ładunku,
  • kontrola prędkości.

Policjanci zwracali również uwagę na respektowanie obostrzeń związanych ze stanem epidemii wprowadzonym na terenie RP w związku z wystąpieniem wirusa SARS CoV-2.

W wyniku podjętych działań przeprowadzono 22 kontrole pojazdów, ujawniono wykroczeń, za które sprawcy zostali ukarani mandatami. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne za nieprawidłowy stan techniczny pojazdów.

 

Tego typu działania będą kontynuowane w przyszłości, ponieważ na przemyskich drogach nie ma miejsca dla piratów drogowych.   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE