Reklama

PRZEMYŚL: Nie zaśmiecajmy naszego miasta! [VIDEO]

Opublikowano: wt, 18 cze 2019 08:30
Autor:

PRZEMYŚL: Nie zaśmiecajmy naszego miasta! [VIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości „5000 -” to tytuł filmu edukacyjnego zrealizowanego przez Pawła Szynala. W akcji promującej niezaśmiecania miasta Przemyśla udział wzięli miedzy innymi Prezydent Miasta Przemyśla, samorządowcy, aktorzy, muzycy oraz przemyska policja. Głównym celem podejmowanych działań jest promocja czystej i uporządkowanej przestrzeni wspólnej. Organizatorzy odważnym filmem, odwołującym się do patriotyzmu lokalnego, chcą wywołać dyskusję i zmobilizować do działania.

Jak stwierdził pomysłodawca akcji : "…w ten sposób chcemy przypomnieć mieszkańcom, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za wygląd naszej małej ojczyzny i całego kraju. Miasto Przemyśl charakteryzuje się dużymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, dlatego staramy się zachęcić wszystkich do większej dbałości o estetykę i czystość, tak by każdy mógł korzystać ze wspólnej, czystej przestrzeni.”

To dzięki przemyślaninowi zostanie zamontowanych 60 dodatkowych koszy na śmiecie nad brzegami rzeki San. I to dzięki niemu powstał film edukacyjny, który jest apelem o nieśmiecenie. Dokument zostanie też wyświetlony w szkołach na terenie powiatu przemyskiego i miasta Przemyśla.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE