Reklama

PRZEMYŚL: Konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji na stoku narciarskim

Opublikowano:
Autor:

PRZEMYŚL: Konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji na stoku narciarskim - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek 18 lutego przemyscy policjanci zapraszają najmłodszych do przyjścia na stok narciarski. Dzieci i młodzież będą mogli wziąć udział w ciekawych konkursach z nagrodami oraz dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie podczas trwających ferii zimowych.

Trwa kampania ”Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”, której celem jest promowanie odpowiedzialnych postaw narciarzy i snowboardzistów, poszerzenie wiedzy na temat odpowiedzialności prawnej związanej z naruszaniem przepisów obowiązujących na stokach oraz upowszechnianie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. W związku z powyższym funkcjonariusze pełniący służbę na stoku zachęcają do bezpiecznego spędzania czasu, nie tylko na stoku, ale również na lodowisku i w miejscach zamieszkania. Uczulają na noszenie ubioru z elementami odblaskowymi lub odblasków również na stoku wieczorową porą.

W poniedziałek od godz. 10:00, na przemyskim stoku na najmłodszych miłośników białego szaleństwa czekają konkursy i zabawy polegające na wykazywaniu się znajomością reguł i zasad obowiązujących na stoku oraz szczególną sprawnością, będzie można wygrać różne nagrody rzeczowe, w tym m.in. kaski narciarskie i inne atrakcyjne gadżety. Dodatkowo organizator przedsięwzięcia - Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji przewidział pokaz sprzętu narciarskiego i symulację akcji ratunkowej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE