Reklama

Przedstawiamy nowych partnerów naszego portalu!

Opublikowano:
Autor:

Przedstawiamy nowych partnerów naszego portalu! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od dzisiaj możecie w łatwy sposób odwiedzić strony naszych partnerów. Wspaniałe, pyszne przepisy kulinarne Moniki Lemko "Moniki smakołyki" oraz nowinki i porady modowe znanej stylistki Zophi.

Odnośniki do stron naszych partnerów znajdują się na naszym portalu po prawej stronie nad kalendarzem imprez. 
Serdecznie zapraszamy!

Kuchnia to moje miejsce gdzie smaków poszukuję, łączę produkty, z nich dania przygotowuję. Przepisy na kartkach papieru zapisuję, a dania fotografuję. Jestem kulinarną amatorką, ale smakową „doktorką”. Badam smakiem wszystkie składniki i nie chwaląc się naprawdę powstają z nich smakołyki. Moje dzieci mi pomagają, smakują, oceniają i doprawiają. Chciałabym pokazać innym swoje kulinarne dania, które łatwe są do przygotowania. Marzę by mieć w swojej bibliotece domowej, moją książkę kulinarną w oprawie wyjątkowej - Monika Lemko


Jeśli coś robię, robię to z pasją. Będąc młodą dziewczyną, pracowałam jako modelka i brałam udział w pokazach mody, gdzie miałam możliwość uczyć się stylizacji od najlepszych. Przez kilkanaście lat występowałam na scenie tanecznej, odnosząc sukcesy w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzięki podróżom zagranicznym czerpałam inspiracje mody z różnych kultur, jak i regionów świata. 

Po studiach ekonomicznych rozpoczęłam pracę w korporacji, gdzie wkrótce stałam się Managerem Zespołu, co wówczas, było spełnieniem moich marzeń. Lubiłam tę prace, ponieważ kontakt z ludźmi, zawsze przynosił mi satysfakcję. Towarzyszyło mi jednak takie poczucie, że nie jest to moja właściwa droga. Po 5 latach, podjęłam jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Porzuciłam pracę etatową po to, by w życiu robić to, co naprawdę kocham. 

W pracy zawodowej jako Osobista Stylistka dokonałam już setki metamorfoz wizerunkowych swoich klientów. Regularnie prowadzę jeden z najbardziej merytorycznych oraz rzeczowych kanałów o modzie na kanale YouTubie. Jego treści zostały obejrzane ponad 7 milionów razy i zrzeszają blisko 100 000 subskrybentów. Występowałam w programach „Dzień Dobry TVN” oraz w „Pytaniu Na Śniadanie” w roli eksperta od wizerunku. Prowadzę szkolenia i wykłady dla firm oraz marek odzieżowych z zakresu wizerunku i stylizacji. Organizuję i wykładam na szkoleniach dla Osobistych Stylistów w Polsce. 

Prywatnie jestem żoną i szczęśliwą mamą Oliwki. Nie wyobrażam sobie zimy bez jazdy na snowboardzie, a lata bez wakeboardu - Zofia Kulewicz. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE