Reklama

Propozycje na lato - Wakacyjne Lesko! [PROGRAM]

Opublikowano: wt, 25 cze 2019 20:00
Autor:

Propozycje na lato - Wakacyjne Lesko! [PROGRAM] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wszystkich, którzy w miesiącu lipcu będą przebywali w Bieszczadach zapraszamy do Leska. W kolejne trzy weekendy startujemy z Wakacyjnym Leskiem. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Nie będą zawiedzeni ani miłośnicy sportów ekstremalnych, ani koncertów, ani motoryzacji.

Zaczynamy już 5 lipca tradycyjnym festiwalem "Country w Bieszczadach". Będzie to już 32 edycja, pełna muzycznych brzmień, inspirowanych amerykańskim "Dzikim Zachodem". Ta muzyka doskonale wkomponowała się przez lata w nasz bieszczadzki krajobraz, a w leskim amfiteatrze słucha się jej z przyjemnością jak nigdzie indziej w Polsce. Potwierdzają to co roku setki przybyłych osób, które uczestniczą również w towarzyszącym festiwalowi Międzynarodowym Zlocie Motocyklowym. W tym roku oprócz motocykli, na ulicach Leska zaprezentują się także nowoczesne maszyny na czterech kołach. Będziecie Państwo mogli podziwiać masywne Mustangi i Hummery oraz ekskluzywne samochody KIA.

 

 

 

Mamy też dla Was coś, czego w Bieszczadach jeszcze nie było! W jednym miejscu spotkają się amatorzy trzech dyscyplin: biegów przełajowych, wyścigów rowerów górskich i wyścigów motocrossowych. 13 i 14 lipca zapraszamy do nas na Weekend Sportów Ekstremalnych. Będą to dwa dni pełne pozytywnej adrenaliny, zmagań z samym sobą i z trudnym terenem doliny Sanu, wzgórza Baszta i wyciągu narciarskiego Lesko-Ski. Nasz cel to przede wszystkim dobra zabawa zawodników i towarzyszących im widzów, ale też propagowanie aktywnego stylu życia, rywalizacji w duchu fair play i promocja walorów przyrodniczych.

Wracamy do lat świetności wzgórza Baszta, gdzie odbywały się niegdyś zawody MTB organizowane przez Czesława Langa. Teraz ponownie ożywiamy zapomniane tereny i oddajemy je Wam - sportowcom! Właśnie tu, 13 lipca zawodnicy będą mogli zmierzyć się w dwóch konkurencjach - biegach i wyścigach rowerowych. Zapisy już trwają. Szczegóły na stronie https://timekeeper.pl/zawody/

14 lipca przeniesiemy się do Weremienia, gdzie czekać na Was będzie jeszcze większe widowisko - Puchar Polski Południowej Cross Country, czyli połączenie motocrossu i rajdów enduro. Półtoragodzinne widowiskowe wyścigi w naturalnym bieszczadzkim terenie w różnych grupach wiekowych i w różnych klasach dostarczą mnóstwo emocji nie tylko zawodnikom. To sport dla prawdziwych twardzieli, więc jeśli za takiego się uważasz czekamy na Ciebie!

Informacje i zapisy na https://panel.wynikizawodow.pl

 

 

 

Trzeci lipcowy weekend 19-21 (piątek-niedziela) to z kolei IV Ogólnopolski Spływ Kajakowy „Błękitną wstęgą Sanu”. Udział w nim może wziąć każdy miłośnik tej aktywnej formy wypoczynku i pięknych krajobrazów rozciągających się wzdłuż brzegów Sanu. Spływ ten organizowany jest przez Fundację Kajakową Tołhaj-GDK, która po rozmowach z Burmistrzem miasta zdecydowała na lokalizację bazy spływu po raz pierwszy w Lesku. Mieścić się ona będzie na kempingu przy ulicy Turystycznej. Tu również obowiązują zapisy.

Swój udział w tej niesamowitej przygodzie możecie zgłaszać na stronie https://www.tolhaj-gdk.pl/pl/form/san-2019

 

 

 

 

 

To nie wszystko!
 

Oprócz wyżej wymienionych imprez zapraszamy Wszystkich chętnych na dwa ciekawe wydarzenia pod wspólną nazwą „Artystycznie przy Ratuszu”. 14 lipca o godzinie 19:00 czekać na Was będzie Program Estradowy Pleneru Stowarzyszenia Autorów Polskich pt. „Nie tylko o miłości”, a 21 lipca, również o 19:00 swój koncert a capella da Zespół „WIDYMO”.

 

 

 

Każda z imprez ,wynikłych z inicjatyw lokalnych różnych grup społecznych, toczyć się będzie pod patronatem i pieczą Burmistrza Miasta Adama Snarskiego.

 

Szczegółowych informacji szukajcie Państwo na fanpage’u Miasta i Gminy Lesko lub na stronie internetowej www.lesko.pl

ZAPRASZAMY! Wakacyjne Lesko czeka na Was!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE