Reklama

Poszukiwany sprawca i świadkowie potrącenia dziecka na pasach! [VIDEO z monitoringu]

Opublikowano:
Autor:

Poszukiwany sprawca i świadkowie potrącenia dziecka na pasach! [VIDEO z monitoringu] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj (16 września) o godz. 8:45 doszło do potrącenia 11-letniej dziewczynki na przejściu dla pieszych. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia.

Prosimy o pomoc w odnalezieniu świadków: kierowcy kombi oraz mężczyzny przechodzącego przez bramę w chwili zdarzenia (widoczny na filmie z kamer), którzy widzieli potrącenie dziewczynki i ucieczkę sprawcy w granatowym samochodzie (podobny do Matiza) w dniu dzisiejszym o godz. 8.45 na pasach na ul. Jana Pawła w Sanoku przed Szkołą Podstawową nr 9. 
 


 

W dniu dzisiejszym przed godz. 10:00 dyżurny sanockiej policji został powiadomiony o potrąceniu pieszej przez samochód osobowy. Była to 11-letnia uczennica Szkoły Podstawowej nr. 9. Dziewczynka przyszła do szkoły i dopiero po godzinie opowiedziała, co się stało. Pierwsze zgłoszenie o zdarzeniu pochodziło od dzielnicowego, następne od dyrektora szkoły, do której uczęszcza dziewczynka. Nie była potrzebna pomoc medyczna, gdyż dziewczynka nie uskarżała się na żadne dolegliwości, nie była wezwana karetka pogotowia. Sporządzono dokumentację, prowadzone są dalsze czynności  w tej sprawie przez KPP Sanok.

- informuje nas rzecznik prasowy KPP w Sanoku, asp. Izabela Rowińska-Ciępiel.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE