Reklama

PORAŻ: 65-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Niestety jego życia nie udało się uratować [ZDJĘCIE]

Opublikowano:
Autor:

PORAŻ: 65-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Niestety jego życia nie udało się uratować [ZDJĘCIE] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj w Porażu doszło do tragicznego zdarzenia. 65-letni mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Niestety pomimo starań, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 19 w Porażu. Ze wstępnym ustaleń policjantów wynika, że 65-letni mężczyzna wspólnie ze znajomym wykonywali prace w prywatnym lesie. W trakcie wyciągania powalonego drzewa 65-latek, który kierował ciągnikiem przewrócił się wraz z pojazdem. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik. Niestety pomimo starań, życia mężczyzny nie udało się uratować.

W sprawie prowadzone jest postępowanie. Ma ono na celu wyjaśnić jakie były okoliczności i przyczyny tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Każdego roku podczas prac polowych czy gospodarskich zdarzają się wypadki – śmiertelne lub powodujące ciężkie kalectwo. Policja apeluje o to, by przy wykonywaniu wszelakich prac polowych zachować daleko idącą ostrożność. Czasami chwila nieuwagi wystarczy, aby doszło do wypadku. 

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE