Reklama

Ponad setka na liczniku w terenie zabudowanym. Czterech kierowców straciło prawko

Opublikowano:
Autor:

Ponad setka na liczniku w terenie zabudowanym. Czterech kierowców straciło prawko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ciągu zaledwie dwóch dni, czterech kierowców straciło uprawnienia do kierowania. Jest to efekt wzmożonych działań policjantów ruchu drogowego z Sanoka. Kierujący utracili uprawnienia z powodu przekroczenia dozwolonej prędkości o co najmniej 50 km/h w obszarze zabudowanym.

W piątek przed godz. 18. policjanci zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który przekroczył prędkość o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. 22-latek jechał z prędkością ponad 100 km/h. Kwadrans po godz. 19. 24-letni kierowca audi również jechał z prędkością przekraczającą 100 km/h w terenie zabudowanym.

W sobotę policjanci także ujawnili  dwa  przypadki przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym. O godz. 20.50.  22-letni kierujący hondą jechał z prędkością 113 km/h, natomiast o 21.25,  31- letni kierowca alfy romeo przekroczył dopuszczalną prędkość,  jadąc 102 km/h.

Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości jazdy o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym wszystkim kierującym odebrano prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE