Reklama

Pomóżmy Ukrainie. Dzisiaj kolejny dzień imprez charytatywnych w Sanoku [PROGRAM]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 3 kwietnia br. w Sanoku odbędzie się cykl imprez artystycznych „Pomóżmy Ukrainie”, podczas których trwać będzie zbiórka funduszy na pomoc humanitarną dla objętej wojną Ukrainy prowadzona przez Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

W organizację imprez włączyły się sanockie instytucje kultury, szkoły średnie i podstawowe, parafie oraz osoby prywatne. Partnerem akcji jest Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Imprezy zostały objęte honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Sanoka oraz Starostę Powiatu Sanockiego. W ramach cyklu odbędą się imprezy kulturalne, warsztaty artystyczne, koncerty, spektakle teatralne oraz sprzedaż prac plastycznych. 

Muzeum Historyczne w Sanoku zaprasza na wernisaż malarza Leona Getza połączony ze sprzedażą reprodukcji prac artysty oraz do zwiedzania zamku za „symboliczną złotówkę”.

Muzeum Budownictwa Ludowego przygotowało na terenie Parku Etnograficznego degustację dań regionalnych, Rodzinne Warsztaty Artystyczne i Gastronomiczne oraz zwiedzanie Skansenu za „symboliczną złotówkę”. W niedzielę 27 marca w zabytkowym kościele z Bączala Dolnego odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne. 

BWA Galeria Sanocka zaprasza na trzy spektakle teatralne oraz do zakupu prac plastycznych: malarstwa, grafiki, rzeźby, fotografii, rękodzieła. Cały dochód zostanie przekazany do puszek Caritas.

Młodzieżowy Dom Kultury, osiedlowe domy kultury „Puchatek” i „Gagatek” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Sanoku poprowadzą warsztaty artystyczne dla dzieci i dorosłych. 2 kwietnia br. w MDK odbędzie się koncert Angeli Gaber i Tomasza Dybały. Na koncerty zapraszają też: Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku (wystąpią: Wernyhora, Quintet Tango Nuevo, Raya Bell) oraz Sanocki Dom Kultury (wystąpią zespoły artystyczne działające przy SDK).

W niedzielę 3 kwietnia br. w sanockich parafiach po mszach świętych prowadzona będzie kwesta do puszek „Caritas” oraz sprzedaż kartek i ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów szkół podstawowych. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w imprezach i spotkaniach oraz do wsparcia zbiórki funduszy na pomoc humanitarną dla Ukrainy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy