Reklama

Pomóżmy odbudować modrzewiowy dom co sam ludziom drzwi otwiera

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 27 lipca w pensjonacie w Strzebowiskach niedaleko Cisnej w Bieszczadach doszło do pożaru. Zapaliło się poddasze dużego budynku. Osoby znajdujące się w budynku opuściły budynek przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej.

Goście hotelowi około 30-40 przebywali w tym czasie poza w obiektem. Akcja gaśnicza utrudniona była ze względu na drewniane poszycie dachowe. Strażacy działali z użyciem sprzętu ochrony dróg oddechowych, co powodowało konieczność dużej rotacji ratowników. W działaniach gaśniczych wzięło udział 23 pojazdy pożarnicze oraz 81 strażaków, patrol Policji z Leska i Straży Granicznej z Wetliny,  Zespół Państwowego Ratownictwa Medycznego z Cisnej oraz Zarządzania Kryzysowego z Urzędu Gminy Cisna.

 

Zbudujemy modrzewiowy dom, co sam ludziom drzwi otwiera..." ...i taki właśnie BYŁ nasz dom i Bieszczady, Bieszczady których urokowi nikt się nie oprze. Pensjonat był dla nas domem i cały czas staraliśmy się, aby był też wspaniałym domem dla naszych gości.

Po wielu trudnych miesiącach lockdownu, znowu cieszyliśmy się pełną gości chatą, którzy znaleźli u nas spokój i miejsce relaksu. Niestety sezon skończył się dla nas przedwcześnie. Ze względu na pożar musieliśmy zamknąć dom, odwołać wszystkie rezerwacje i zwrócić gościom jedynie pieniądze, bo niestety nie zwrócimy im cudownych chwil wakacji, które mieli zaplanowane. 

Straty nadal podliczamy. To, co zostało nam na pewno, to kredyty i leasingi, które bez względu na zamknięcie głównego źródła dochodu musimy spłacać. Dlatego nasi przyjaciele organizują się z doraźną pomocą na miejscu, a dodatkowo zakładają zbiórkę funduszy, które pozwolą pokryć obecne zobowiązania i zacząć odbudowę. 

Za każdą złotówkę serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, już niedługo móc wszystkich Was zaprosić w Bieszczady!

- napisali na zrzutce właściciele pensjonatu.

Przyłączamy się do ich apelu i prosimy o wsparcie zbiórki: Odbudować Modrynę...


 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy